0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA NISSEDAL Огледало

IKEA NISSEDAL Огледало

2690 ден

SKU: 203.203.12 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Ширина: 65 cm
Висина: 65 cm
Има заштитна фолија за да се намали штетата ако стаклото се скрши
Одобрен за употреба во бања
Материјал: фолио стакло

 

0