0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA NISSEDAL Огледало

IKEA NISSEDAL Огледало

4790 ден

SKU: 103.203.17 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Ширина: 65 cm
Висина: 150 cm
Материјал: фолио стакло
Можност да се постави вертикално или хоризонтално

Боја: бела
Практично и модерно огледало со црна рамка, идеален избор за помали простории
Поставете го на посакуваната висина и создадете модерен амбиент

 

0