0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA NISSE Стол на преклоп

IKEA NISSE Стол на преклоп

1190 ден

SKU: 301.150.66 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Тестирано со: 100 kg
Ширина: 45 cm
Длабочина: 47 cm
Висина: 76 cm
Ширина на седиште: 39 cm
Длабочина на седиште: 42 cm
Висина на седиште: 45 cm
Материјал: челик и полипропиленска пластика

Боја: црна

0