0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA NISSAFORS Количка

IKEA NISSAFORS Количка

2790 ден

SKU: 203.997.77 Категорија: Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Должина: 50,5 cm
Ширина: 30 cm
Висина: 83 cm
Макс. тежина: 33 kg
Материјал: челик, обложен со прав
Боја: црна
0