0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA NILSERIK Столица

IKEA NILSERIK Столица

4990 ден

SKU: 303.499.56 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Тестирано со: 110 kg
Дијаметар на седиште: 35 cm
Ширина: 41 cm
Минимална висина на седиште: 51 cm
Макс. висина на седиште: 71 cm
Можете лесно да ја прилагодите висината со помош на една од трите лесно достапни рачки под седиштето
Има заоблена основа, што ви помага да седите и во наклонета позиција колку што е можно поудобно
Практична и удобна ротирачка функција
Боја: црна
0