0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA NAVLINGE LED Ламба

IKEA NAVLINGE LED Ламба

1190 ден

SKU: 704.498.88 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Светлосен флукс: 220 лумен
Должина на кабел: 2,0 m
Моќност: 1,9 W
Материјал: поликарбонатна пластика, челик, синтетичка гума
Боја: бела

0