0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA MUSIK Ѕидна ламба

IKEA MUSIK Ѕидна ламба

2690 ден

SKU: 403.570.74 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Ширина: 60 cm
Длабочина: 64 cm
Висина: 3,7 cm
Должина на кабел: 2.2 m
Maтеријал: поликарбонатска пластика и челик
Светилки за оваа ламба се продаваат одделно. Се препорачува да се користат светилки IKEA E14 200 lm

0