0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA MOJLIGHET Организер

IKEA MOJLIGHET Организер

790 ден

SKU: 804.213.89 Категорија: Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Ширина: 75 cm
Висина: 27 cm
Рачно перење
Не се носи на хемиско перење
Материјал: 100% полиестер
Платнен организер кој идеално се вклопува во секоја детска соба
Истиот лесно се поставува на рамката на креветот и овозможува лесен пристап и организација
Организерот има шест џеба со различна големина

0