0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA MINNEN Детски кревет

IKEA MINNEN Детски кревет

8490 ден

SKU: 292.895.19 Категорија: Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Минимална должина: 135 cm
Максимална должина: 206 cm
Ширина: 85 cm
Должина на душекот: 200 cm
Ширина на душекот: 80 cm
Душекот не се вклучен
Латофлексот е вклучен
Mаксимална тежина: 100 kg
Материјал: челик
Боја: жолта
Елегантен кревет со флексибилна должина со кој нема да имате потреба од замена за детскиот кревет
Едноставно одредете ја саканата должина и продолжете да го користите истиот кревет
Уникатниот дизајн идеално се вклопува во помали простории и одговара на сечиј вкус

0