0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

IKEA MICKE Биро

6590 ден

SKU: 102.447.43 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Ширина: 105 cm
Длабочина: 50 cm
Висина: 75 cm
Макс. тежина: 50 kg
Можност да ја монтирате фиоката за складирање десно или лево, според вашиот простор
Сопирачки на фиоките
Изработка и на задниот дел
Материјал: челик и иверка
Боја: темно-кафеава

0