0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

IKEA MELODI Лустер

690 ден

SKU: 603.865.27 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Висина на лустер: 26 cm
Дијаметар на светилка: 28 cm
Должина на кабел: 1,6 m
Материјал: полипропиленска пластика
Светилки за оваа ламба се продаваат одделно. IKEA препорачува LED сијалица E27, 400 лумени

0