0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

IKEA MELLTORP Маса

4790 ден

SKU: 190.117.77 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Должина: 125 cm
Ширина: 75 cm
Висина: 74 cm
Отпорна на дамки и гребење и лесна е за чистење
Материјал: челик и иверка

0