0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA MARIT Подлога 130×35 cm

IKEA MARIT Подлога 130×35 cm

590 ден

SKU: 902.588.49 Категории: , Ознака:
Опис

Опис

Должина: 130 cm
Ширина: 35 cm
Материјал: 80 % памук, 20 % полиестер
Бојa: зелена

0