0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA MARIT Подлога 45×35 cm

IKEA MARIT Подлога 45×35 cm

290 ден

SKU: 703.498.84 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Должина: 35 cm
Ширина: 45 cm
Материјал: 80 % памук, 20 % полиестер
Бојa: розева

0