0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA MAMMUT Детска маса

IKEA MAMMUT Детска маса

2190 ден

SKU: 503.651.77 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Должина: 77 cm
Ширина: 55 cm
Висина: 48 cm
Материјал: полипропиленска пластика
Боја: бела

0