0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA MALM Кревет 160×200 cm

IKEA MALM Кревет 160×200 cm

12990 ден

SKU: 402.494.71 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Должина: 209 cm
Ширина: 176 cm
Душек, должина: 200 cm
Душек, ширина: 160 cm
Материјал: иверка
Боја: бела
Не се вклучени латофлекс и душек

0