0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

IKEA MALM Фиокар

6590 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Ширина: 80 cm
Длабочина: 48 cm
Висина: 78 cm
Фиоките имаат граничник и лесно се лизгаат
Можност да се прицврсти за ѕид за поголема безбедност
Фиоките можете дополнително да ги организирате со 6 пакети SKUBB Организери
Материјал: иверка
Боја: црно-кафеава
0