0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA MALA Водоотпорна заштитна престилка

IKEA MALA Водоотпорна заштитна престилка

690 ден

SKU: 30485350 Категорија: Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Должина: 60 ​​см
Ширина: 106 см
Материјал: 80/20% ПЕВА облога, 100% полиестер
Боја: жолта
0