0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

IKEA MAJORNA Ламба

2590 ден

SKU: 203.236.69 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Висина: 140 cm
Дијаметар на абажур: 29 cm
Должина на кабел: 2,6 m
Амбиетално светло, за одмор и декор во домот
0