0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA LUNNARP Масичка

IKEA LUNNARP Масичка

3590 ден

SKU: 603.990.30 Категории: , Ознака:
Опис

Опис

Ширина: 55 cm
Длабочина: 45 cm
Висина: 55 cm
Материјал: иверка
Боја: кафеава

0