0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

IKEA LUNNARP Маса

4990 ден

SKU: 203.990.27 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Ширина: 55 cm
Длабочина: 90 cm
Висина: 48 cm
Макс. оптоварување на полица: 25 kg
Материјал: иверка
Боја: кафеава

0