0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA LOVBACKEN Масичка

IKEA LOVBACKEN Масичка

4990 ден

SKU: 802.701.25 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Должина: 77 cm
Ширина: 39 cm
Висина: 51 cm
Материјал: фурнир од топола, ногарки од цврста бука
0