0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA LINNMON/LERBERG Бирo

IKEA LINNMON/LERBERG Бирo

3490 ден

SKU: 692.142.87 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Должина: 120 cm
Ширина: 60 cm
Висина: 74 cm
Макс. тежина: 50 kg
Врвот на масата е изработен со мат финиш, што го штити од удари и гребнатини додека ја прави површината мека и мазна
Лесно пренослива и безбедна за користење

0