0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

IKEA LINDVED Маса

1790 ден

SKU: 004.338.95 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Висина: 68 cm
Дијаметар: 50 cm
Лесна за употреба и преместување
Површината е издржлива и лесна за чистење
Материјал: челик и полипропиленска пластика

Боја: бела

0