0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA LILLANGEN Ормар

IKEA LILLANGEN Ормар

4590 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Ширина: 60 cm
Длабочина: 21 cm
Висина: 64 cm
Материјал: иверка
2 прилагодливи полици се вклучени со производот
Огледалото има заштитна фолија на задниот дел, што го намалува ризикот од повреда ако се скрши

0