0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

IKEA LERSTA Ламба

1490 ден

SKU: 001.106.40 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Висина: 131 cm
Дијаметар на основа: 25,5 cm
Дијаметар на абажур: 15,5 cm
Должина на кабел: 200 cm
Макс. 20W
Сијлицата не е вклучена. IKEA Препорачува LED сијалица Е27
Можете лесно да ја насочите светлината каде сакате, бидејќи вратот на ламбата е прилагодлив
Материјал: алуминиум

0