0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA LENNART Фиокар

IKEA LENNART Фиокар

1190 ден

SKU: 303.261.77 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Ширина: 30 cm
Длабочина: 34 cm
Висина: 56 cm
Внатрешна длабочина на фиока: 33 cm
Максимална носивост на фиоката: 5 kg
Материјал: метал
Боја: бела
Подвижен фиокар кој можете лесно и брзо да го преместувате
Елегантниот дизајн идеално ќе се вклопи во секој ентериер

0