0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA LEIRVIK Кревет 160×200

IKEA LEIRVIK Кревет 160×200

13990 ден

SKU: 590.066.46 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Должина: 209 cm
Ширина: 168 cm
Висина: 98 cm
Погоден за душек со димензии: 160 х 200 cm (не е вклучен)
Со вклучен латофлекс
Материјал: метал
Боја: бела
Прекрасен и елегантен двоен кревет кој ќе донесе нежност во секоја спална.
Металната рамка придонесува за вашата спална да изгледа луксузно, а големината на креветот е идеална за помали простории

0