0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA LAUTERS Столна ламба

IKEA LAUTERS Столна ламба

2790 ден

SKU: 504.048.95 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Ширина на светилка: 24 cm
Висина: 57 cm
Дијаметар на држачот: 27 cm
Кабел, должина: 2.5 m
Макс. 13 W
Прилагодлива висина
Вишокот кабел може да се скрие во основата на ламбата, така што таа и површината околу неа секогаш да изгледаат уредно
IKEA препорачува кружна бела LED светилка E27.
За удобна и пријатна атмосфера во вашиот дом

0