0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

IKEA LAUTERS Ламба

4690 ден

SKU: 304.050.42 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Ширина на светилка: 37 cm
Мин. висина: 119 cm
Макс. висина: 151 cm
Дијаметар на држачот: 62 cm
Кабел, должина: 3.5 m
Макс. 13 W
Прилагодлива висина
Вишокот кабел може да се скрие во основата на ламбата, така што таа и површината околу неа секогаш да изгледаат уредно
IKEA препорачува кружна бела LED светилка E27.
За удобна и пријатна атмосфера во вашиот дом

0