0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

IKEA LANEBERG Маса

12990 ден

SKU: 604.477.76 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Мин. должина: 130 cm
Макс. должина: 190 cm
Ширина: 80 cm
Висина: 75 cm
Макс. тежина: 40 kg
Едноставниот дизајн на оваа трпезариска маса ќе се вклопи беспрекорно во секој дом
Подножјето од цврсто дрво ја прави конструкцијата многу цврста
Материја: иверка, цврст бор, цврста бреза
Боја: кафеава

0