0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA LAMPAN Столна ламба

IKEA LAMPAN Столна ламба

690 ден

SKU: 200.469.88 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Висина: 29 cm
Дијаметар на основата: 13 cm
Дијаметар на ламбата: 19 cm
Должина на кабел: 130 cm
Тежина: 0.28 kg
Материјал: полипропиленска пластика
Боја: бела

0