0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA LAIVA Библиотека

IKEA LAIVA Библиотека

2590 ден

SKU: 401.785.91 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Ширина: 62 cm
Длабочина: 24 cm
Висина: 165 cm
Материјал: иверка
Максимално оптоварување наполица: 15 kg
Боја: темно кафеава

0