0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

IKEA LACK Полица

1190 ден

SKU: 401.036.33 Категории: , Ознака:
Опис

Опис

Должина: 110 cm
Длабочина: 26 cm
Дебелина: 5 cm
Материјал: иверка
Боја:црна

0