0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA LACK TV Комода

IKEA LACK TV Комода

1390 ден

SKU: 902.432.97 Категорија: Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Должина: 90 cm
Ширина: 26 cm
Висина: 45 cm
Материјал: иверка
Боја: црна

0