0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA LACK Ѕидна полица

IKEA LACK Ѕидна полица

4690 ден

SKU: 604.305.92 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Ширина: 30 cm
Длабочина: 28 cm
Висина: 190 cm
Макс. тежина: 25 kg
Макс. оптоварување / полица: 3 kg
Боја: даб

0