0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA LACK Маса 90×55 cm

IKEA LACK Маса 90×55 cm

2290 ден

SKU: 401.042.94 Категории: , Ознака:
Опис

Опис

Должина: 90 cm
Ширина: 55 cm
Висина: 45 cm
Материјал: иверка
Боја: темно-кафеава

0