0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA LACK TV Комода

IKEA LACK TV Комода

4990 ден

SKU: 204.500.87 Категорија: Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Ширина: 149 cm
Длабочина: 55 cm
Висина: 35 cm
Максимална тежина: 65 kg
Материјал: иверка
Боја: бела

0