0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA LACK Маса 55×55 cm

IKEA LACK Маса 55×55 cm

790 ден

SKU: 200.114.08 Категории: , Ознака:
Опис

Опис

Должина: 55 cm
Ширина: 55 cm
Висина: 45 cm
Материјал: иверка
Боја: црна

0