0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA LACK Маса 118×78 cm

IKEA LACK Маса 118×78 cm

3690 ден

SKU: 001.042.91 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Должина: 118 cm
Ширина: 78 cm
Висина: 45 cm
Материјал: иверка
Боја: темно-кафеава

0