0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

IKEA KVISTBRO Маса

4490 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Клуб маса со простор за складирање
Горниот дел на масата лесно се вади со што можете просторот да го користите за складирање на се што сакате да Ви биде при рака
Стилска и практична, оваа клуб маса лесно ќе се вклопи во секој вид на ентериер
Дијаметар: 61 cm
Висина: 42 cm
Боја: бела
Материјал: иверица, челик

0