0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA KVISTBRO Масичка

IKEA KVISTBRO Масичка

3290 ден

SKU: 303.494.52 Категории: , Ознака:
Опис

Опис

Висина: 42 cm
Дијаметар: 44 cm
Материјал: иверка и челик

Боја: темно сина

0