0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA KVART Ѕидна ламба

IKEA KVART Ѕидна ламба

690 ден

SKU: 000.947.96 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Дијаметар: 8 cm
Дијаметар на ламбата: 8.5 cm
Дијаметар на основата за прикачување на ѕид: 8 cm
Должина на кабел: 3 m
Maтеријал: пластика и челик
Се препорачува да се користи светилка IKEA: R50 E14 200lm
Практична ламба која можете да ја поставите на било кое моесто во Вшиот дом и Ви овозможува да ја насочите светлината точно таму каде што имате потреба. Лесно се поставува на ѕид, на рафт или на било кое друго место.

0