0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA KRABB Огледало

IKEA KRABB Огледало

1190 ден

SKU: 251.625.00 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Сет од четири парчиња кои можете сами да ги поставите како што сакате и на било кое место во Вашиот дом
Внесете топлина и стил, брзо и едноставно
Димензии на едно парче огледало: 44 x 40 cm

0