0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA KNAPPER Огледало

IKEA KNAPPER Огледало

4290 ден

SKU: 003.962.42 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Ширина: 48 cm
Висина: 160 cm
На задниот дел има дополнителни закачалки
Заштитна фолија на огледалото, за помало оштетување, доколку дојде до кршење
Безбедно и лесно преносливо
Можете да го користите во било која просторија од домот
Материјал: челик и стакло

 

0