0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

IKEA KARLJAN Стол

3690 ден

SKU: 804.439.04 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Тестирано со: 110 kg
Ширина: 49 cm
Длабочина: 55 cm
Висина: 81 cm
Ширина на седиште: 45 cm
Длабочина на седиште: 40 cm
Висина на седиште: 46 cm
Тапацирано седиште и наслон
Материјал: челик, полипропиленска пластика, ткаенина 100% полиестер
Седиште од пена: Полиуретска пена 35 кг / м³
Потпорен потпирач за пена:Полиуреанска пена 25 кг / м³

Боја: црвена

0