0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

IKEA KALLAX Полица

3290 ден

SKU: 603.245.20 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Ширина: 77 cm
Длабочина: 39 cm
Висина: 77 cm
Максимална носивост на полиците: 13 kg
Максимална носивост на ѕидниот елемент: 20 kg
Материјал: иверка
Боја: даб
Практична полица која совршено ќе се вклопи во секаков ентериер
Со додатоците на IKEA можете да го добиете саканиот ефект
Истата има можност и да се постави на ѕид со што ќе добиете уште по стилски и модерен ефект

0