0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

IKEA JANINGE Стол

3690 ден

SKU: 002.460.78 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Тестирано со: 110 kg
Ширина: 50 cm
Длабочина: 46 cm
Висина: 76 cm
Ширина на седиште: 40 cm
Длабочина на седиште: 40 cm
Висина на седиште: 44 cm
Боја: бела

0