0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA JALL Мала даска

IKEA JALL Мала даска

690 ден

SKU: 202.428.90 Категорија: Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Ширина: 32 cm
Должина: 73 cm
Висина: 13 cm
Материjaл: рамка од челик, обложена со 100% памук, наполнета со неткаен полиестер

0