0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

IKEA INGOLF Стол

4990 ден

SKU: 701.032.50 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Тестирано со: 110 kg
Ширина: 43 cm
Длабочина: 52 cm
Висина: 91 cm
Ширина на седиште: 41 cm
Длабочина седиште: 38 cm
Висина седиште: 44 cm
Конструкција од полно дрво
Боја: бела
0